BHV Studio Siluetka - Studio pro ženy
Letní Akce 


Tel.: 724 279 734
IČO: 64132714
DIČ:CZ6861131486


Provozní doba:
Po-Čt 8-11, 14-20
Pá 8-11, 14-18
Ne 17-20
Letní prázdniny od 1.7 - 31.8.
Po-Čt 8-11, 14-18
Pá 8-11, 14-17
Ne ZAVŘENO

Valašské Meziříčí
Kraiczova 3
První patro               Mapa

Email:
zdenastodulkova(zav)seznam.cz
VZP
Partner VZP 111

Titulní stránka

Posilovna

Infrasauna

Solárium

Lipolýza

VacuFit

Vibro

Rolletic

Lymfomasáže

Thermolymfomasáže

Rekondičně masážní stoly

Masáže

Letní Akce

Drobnosti

PilatesMasáže

  Klasická masáž:
            šíje                               20min.          200,-Kč
            záda+šíje                     45min.          310,-Kč
            celková                       75min.          420,-Kč
            celková                       90min.          500,-Kč
            záda+šíje HOT         45min.          350,-Kč

  Havajská masáž Lomi lomi:
Pochází z Havajských ostrovů. Je založená na rytmických jednotkách využívajících nejen prstů a dlaní, ale i předloktí a loktů. Nechte se unést do světa naprosté relaxace a uvolnění,vůně aromatických olejů dokreslené jemnou uklidnující hudbou. Výborně si odpočinete tělesně i duševně. Tato masáž je označovaná za perlu mezi ostatními terapiemi.

            Obličej a dekolt       30min.             250,-Kč
            Záda a nohy             50min.             350,-Kč
            Celé tělo                 75min.             580,-Kč
            + obličej a dekolt   90min.             650,-Kč

  Indonéská Masáž Bali:
Báječná masáž pochází z oblasti Bali,kde mají masáže hlubokou tradici a patří zde ke každodenní péči. Stejně jako ostrov Bali, krásný, plný vůně, exotických stromů a květin je i masáž plná energie a exotiky. Příjemné masážní hmaty za pomocí těch nejkvalitnějších olejů vás přivedou do pocitu absolutního uvolnění a relaxace. Úžasná kombinace relaxačních i tonizačních technik při Bali masáži napomáhá uvolnit napětí, stres a působí blahodárně na celkový stav organismu.

Ceník viz. havajská masáž

  Indická antistresová masáž hlavy:
Ulevuje od napětí a stresu, dovede nás k maximální relaxaci a uvolnění. Je prospěšná díky tomu, že se praktikuje na částech, které jsou důležitými energetickými centry. Pokud je člověk ve stresu, hromadí se v těchto oblastech napětí, které zapříčiňuje spoustu dalších bolestí.

Šíje, obličej, pokožka hlavy       30min.          250,-Kč

  Reflexní terapie plosky nohy:
Přináší uvolnění, snížení napětí a pocit odpočinku. Cílem této terapie je normalizace tělesných funkcí, zlepšuje krevní oběh, stimuluje očistu těla.

30min. masáž       250,-Kč

  Thajská masáž chodidel:
  Ideální pro odstranění pocitu těžkosti a únavy nohou. V dnešní době je oblíbená i pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, spojených s poruchami krevního oběhu.
  Masáž dolních částí nohou pomocí akupresurních tlaků se zaměřením na oblast chodidel. Reflexologie, spojená s masáží od prstů nohou až ke kolenům pomocí 100% esenciálního oleje z výtažků tymiánu, manuky, citrónové trávy, balzámu z eukalyptu, rozmarýnu, máty a květu kaštanu.

45min. masáž 310,-Kč  Bowenova tlaková masáž:
Umožnuje tělu aktivovat jeho přirozené regenerační schopnosti a navracet ztracenou rovnováhu a harmonii. Při tlakové masáži není nutný přímý kontakt s pokožkou. Provádí se na oděném těle. Aplikuje se na bolesti kloubů,žlučníku,ledvinové problémy,deprese,migrény a dokonce na ekzémy, záněty,chronické astma. Bowenova technika je dar, který tělo příjme a využije.

Celé tělo       30min       250,-Kč

  Breussova masáž:
Masáž pro uvolnění a prevenci problémů páteře pracuje na páteři, vzpřimovačích a povrchových svalech. Posunuté hrudní a bederní obratle jsou bezbolestně uvedeny do správné polohy, ploténky po masáži regenerují a nabíjí se energií. Použitý třezalkový olej uvolňuje svaly a urychluje regeneraci plotének.

  45 min.       310,-Kč

  Dornova metoda:
Jemná manuální terapie, jejíž pomocí jsou klouby a obratle uváděny do původní polohy. Účinně se zbavujeme fyzických a psychických bloků. Po terapii dochází k okamžité úlevě.

  30 min.      250,-Kč

  Anticeluitidová masáž nohou:
odstranění celulitidy z problémových partií-základní

Podpůrná   30min.       250,-Kč
Základní   45min.       310,-Kč
Základní + Ozónový zábal   80min.       350,-Kč
Základní + Ozónový zábal + Přístroj. lymfomasáž   100min.       450,-Kč

Lymfatické masáže:

  Lymfatická masáž hlavy

jde o odvodnění obličeje,odstranění otoků a kruhů pod očima,vyhlazení vrásek a obličejových rysů, nabuzení lymfy celého těla

  45min.           310,-Kč

  Lymfatická anticeluitidová masáž nohou
odvodnění dolních končetin,vyhlazení celuitidy, nabuzení a detoxikace lymfy těla

  45min.           310,-Kč  
+ Lymfatická masáž hlavy a nohou   90min.     550,-Kč

  Reflení lymfatická masáž nohou
Metoda čištění lymfatického systému na plosce nohy. Je velmi účinná , jemná a příjemná. Vhodná k léčení alergií, otoků, pooperačních stavů.
Vhodná i při křečových žílách.

  45min.           310,-Kč  
+ Lymfatická masáž hlavy a nohou   90min.     550,-Kč

  Teplá lymfatická bambusová masáž celého těla
Teplo uvolňuje podkoží, nervové napětí, a společně s lymfatickou masáží detoxikuje tělo. Hluboce relaxační.

  90min.           750,-Kč

Teplé masáže:

  Teplé masáže Lávové kameny Hot Stones:
Navodí pocit úlevy a relaxu. Příjemné teplo pravých lávových kamenů, které svojí vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle,působí blahodárně na mysl a perfektně uvolnují zatuhlé svaly.

Záda                                         45min.       400,-Kč
Záda + nohy zezadu                 50min.       450,-Kč
Celé tělo                                  90 min.       750,-Kč
Celé tělo + obličej a dekolt   100 min.       850,-Kč

  Bambusová masáž:
Používají se nahřáté bambusové tyče různých velikostí pro dané partie těla. Tato masáž stimuluje tělo, odstraňuje stres, je velmi příjemná a účinná proti celulitidě. Lymfatická bambusová masáž se plně vyrovná ruční lymfatické masáži

Záda + nohy zezadu               50min.       400,-Kč
Celé tělo                                 75 min.      600,-Kč
Celé tělo + obličej a dekolt     90 min.    750,-Kč

Lymfatická bambusová masáž celého těla 90 min. 750,-Kč

  Rýžovo-bylinné měšce:
Tato příjemná,omlazující masáž celého těla prováděna teplým olejem a plátěnými bylinnými měšci plněnými směsí bylin působí jako přírodní peeling. Tělo se za aplikace teplého oleje přirozeně připravuje na přijímání účinných látek bylinných směsí v měšcích, a tím viditelně zlepšuje stav pokožky. Při této masáži se měšci přímo nahřívají klouby a páteř,a tím je mezi teplými masážemi jedinečná. Okamžitá úleva páteře a kloubů,napětí,stresu,tříbí smysly,odstraňuje toxiny,zlepšuje krevní oběh,pomáhá při zácpě,prohřeje páteř a klouby.

Jen celé tělo 90 min 850,-Kč

  Rituál pěti elementů:
Jde o mix toho nejlepšího z masáží.Element země-protlačování přes sarong,voda-olejová masáž,vzduch-masáž hlavy,oheň-lávové kameny,akáša-ukončení a propojení.

Záda +nohy zezadu 50 min. 400,-Kč

Celé tělo 75 min. 550,-Kč             + obličej 90 min. 600,-Kč  Masáž horkými mušlemi:
Unikátnost masáže horkými mušlemi spočívá v síle tepla a doteku. Když se mušle zahřívají, produkují ionty vápníku, které se během masáže transportují přímo do kůže klienta.

Ve spojení s přírodními oleji tak nastávají regenerační procesy, kůže má pevnější a zdravější vzhled, teplo odbourává svalovou únavu a nastává fyzická i psychická regenerace.

Klient je po masáži dokonale zrelaxovaný a odpočatý.

Celé tělo 110 min Cena 1 300,-Kč

  Medová masáž:
Med je odpradávna zařazován mezi přírodní zázraky – jako pochutina i jako podpůrný léčebný prostředek. Léčivá síla včelího medu působí pokožkou přímo na organismus, přes reflexní zóny zad stimuluje činnost orgánů těla a obnovuje přirozenou detoxikační schopnost organismu. Medová masáž je starou a osvědčenou léčitelskou detoxikační metodou, která má výborné účinky na pleť. Pokožka po masáži je jemná, sametově hebká a krásně voní po medu. Medová masáž je příjemnou záležitostí, při níž zapomenete na všední starosti.

Záda 45 min 400,-Kč
Záda + plosky nohou + kolena 90 min 600,-Kč

  Reflexní lymfatická terapie:
Lymfatický systém je nedílnou součástí imunitního systému. Je stále ještě nedostatečně doceňován. Je to vlastně jediný systém, jenž v těle shromažduje a posléze z něj vylučuje škodliviny. Protože je tento systém hlavním faktorem obranyschopnosti organismu, má rozhodující podíl na všech nemocech dnešní doby. Metoda čištění lymfatického systému na plosce nohy je velmi účinné, jemná a příjemná,vhodná i při křečových žilách.


45 minut masáž 310,-Kč